Trainingen

Dit schema loopt van 14-4-2019 t/m 20-4-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Jop de Rave
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Luca Veenboer
V2 - C
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 Bibianne Sch├Ątzchen
Sterre Douma
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Luca Veenboer
V2 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Caro van Eck
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Luca Veenboer
V2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Floor Vierstra
Lisette Birkhoff
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Luca Veenboer
V2 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Isabella Vermeulen
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Luca Veenboer
V1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Isabel Olij
Lieke Buizert
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Luca Veenboer
V1 - D
16:30 - 17:30 Startersteam Isabella van Duffelen
Julia Kemna
V1 - AB
17:15 - 18:30 RESERVEREN Trainingsgroep V3 BSO
17:15 - 18:30 Meisjes D1 Laura van Eck V4 - CD 3e training MD1/ JD1 start 17.30. Even weken meisjes/ oneven weken jongens
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Matthieu Poissonnier
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Luca Veenboer
V2 - C
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Egon van Baars
Olivier Ming
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Luca Veenboer
V2 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Luus Kreffer
Tessa Soede
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Luca Veenboer
V2 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Luca Veenboer
Noortje Klein
V2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Luca Veenboer
Brechtje Ming
Willemijn Griffioen
V1 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Luca Veenboer
Elze van Buuren
V1 - D
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Myrthe Mur
Suus van Es
V4 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Laura van Eck V4 - CD 3e training MC1/JC1. Start om 18.30. Even weken meisjes/ oneven weken jongens
18:30 - 19:30 RESERVEREN Trainingsgroep V2 Selectie breed meiden C
18:30 - 19:15 Keepers Pieter 1 ma. 18.30-19.15 Pieter Hembrecht V3 - AB
18:30 - 19:15 Keepers Tom ma 18.30-19.15 Tom van Eck V3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D4 Kaylee van Bemmel
Lieve Kornelius
V1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D5 Anouk Snijder
Marlotte van Rossum
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Luca Veenboer V4 - AB
19:15 - 19:45 Keepers Pieter 2 ma. 19.15-19.45 Pieter Hembrecht V3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Ivo Willemsen V4 - CD 3e training MB1/JB1. Start om 19.30. Even weken meisjes/ oneven weken jongens
19:30 - 20:30 RESERVEREN Trainingsgroep V2 Selectie Breed Meiden B groep 2
19:30 - 20:30 RESERVEREN Trainingsgroep V1 Selectie breed meiden B groep 1
19:45 - 20:45 Keepers Pieter 3 ma. 19.45-20.45 Pieter Hembrecht V3 - AB
20:00 - 20:30 Keepers Dirk 1 ma. 20.00-20.30 Dirk Jorna V3 - CD
20:15 - 21:30 Meisjes A1 Ivo Willemsen V4 - CD 3e training MA1/JA1. Start om 20.30. Even weken meisjes/ oneven weken jongens
20:30 - 21:30 RESERVEREN Trainingsgroep V2 Selectie breed meiden A
20:30 - 22:00 Trimmers Corafien Kuck
Irma Ruitenberg
Olaf Remmerswaal
V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 18:30 RESERVEREN Trainingsgroep V3 BSO
17:00 - 18:30 Hoofdtrainer ma (oneven wk.), di en do Joost Looijen V3
17:00 - 18:30 Jongens C2 Jasper Ming V2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Bram Jansen
Victor Elsinga
V4 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Loek Schaffels V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Bo Boer
Bregtje Kuck
Victor Elsinga
V4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Ewout Schulpen V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Joost Looijen V4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Olaf Remmerswaal V4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Ivo Willemsen V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Joost Cobussen
Thijs Kalshoven
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Mats van Tilburg V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Maiko Puntman V3
19:30 - 21:00 Jongens A2 John van Eck V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames J2 V1 - AB Verzorgen training zelf
20:00 - 22:00 Heren 1 Joost Looijen V4
21:00 - 22:30 Heren 3 V2 Verzorgen training zelf
21:00 - 22:30 Heren 4 V2 Verzorgen training zelf
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:15 Benjamin Jongens Razwan Ahmed
Benjamin Trainers Groep 1 15:00-16:15 Uur
Olaf Remmerswaal
Victor Elsinga
V2
15:00 - 16:15 Benjamin Meisjes Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
Benjamin Trainers Groep 1 15:00-16:15 Uur
V2
15:00 - 16:15 Benjamin trainer 1e jrs. 15.00-16.15 Guillaume Poissonnier
Iris van Voorden
Owen van Agthoven
Yara van Dijk
Demi van Meurs
Chevenery Quist
Mirthe Severs
V2
16:15 - 17:30 Benjamin trainer 2e jrs. 16.15-17.30 Demi van Meurs
Emilie Strieder
Inas Ouazizi
Louise Arts
Mette Winkel
Yara van Dijk
Mirthe Severs
Suzanne den Adel
Anna Olij
Guus Boekenstein
Julian Hoogstraten
Pepijn Koene
Demi van Meurs
Emilie Strieder
Inas Ouazizi
Louise Arts
Mette Winkel
Yara van Dijk
Mirthe Severs
Suzanne den Adel
Anna Olij
Guus Boekenstein
Julian Hoogstraten
Pepijn Koene
V1
16:15 - 17:15 Funkey Hockey Funkey Hockey Trainers 16:15-17:15 uur
Marleen van der Kleij
Razwan Ahmed
Sharenda Hoogendijk
V3
16:15 - 17:15 Funkey hockey trainers V3
16:15 - 17:30 Jongens F1 Benjamin Trainers Groep 2 16:15-17:30 Uur
Razwan Ahmed
Olaf Remmerswaal
Victor Elsinga
V2
16:15 - 17:30 Jongens F2 Benjamin Trainers Groep 2 16:15-17:30 Uur
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
V2
16:15 - 17:30 Meisjes F1 Benjamin Trainers Groep 2 16:15-17:30 Uur
Razwan Ahmed
Olaf Remmerswaal
Victor Elsinga
V1
16:15 - 17:30 Meisjes F2 Benjamin Trainers Groep 2 16:15-17:30 Uur
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
V1
16:15 - 17:30 Meisjes F3 Benjamin Trainers Groep 2 16:15-17:30 Uur
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
V1
17:30 - 18:30 G hockey trainers V3
17:30 - 18:30 G-Hockey G-Hockey Trainers 17:30-18:30 Uur
Sharenda Hoogendijk
V3
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Jop de Rave
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
V2 - C
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 Bibianne Sch├Ątzchen
Sterre Douma
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
V2 - D
17:30 - 18:30 Jongens D3 Merijn Haan V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Caro van Eck
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
V2 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Floor Vierstra
Lisette Birkhoff
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
V2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Isabella Vermeulen
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
V1 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 6E4 Isabel Olij
Lieke Buizert
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
V1 - D
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Luca Veenboer V4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Kaylee van Bemmel
Lieve Kornelius
V4 - CD
18:30 - 19:30 Jongens 8E1 Matthieu Poissonnier
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
V2 - C
18:30 - 19:30 Jongens 8E2 Egon van Baars
Olivier Ming
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
V2 - D
18:30 - 19:30 Meisjes 8E1 Luus Kreffer
Tessa Soede
Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
V2 - A
18:30 - 19:30 Meisjes 8E2 Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
Linde Ruitenberg
V2 - B
18:30 - 19:30 Meisjes 8E3 Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
Brechtje Ming
Willemijn Griffioen
V1 - C
18:30 - 19:30 Meisjes 8E4 Olaf Remmerswaal
Razwan Ahmed
Victor Elsinga
Elze van Buuren
V1 - D
18:30 - 19:30 Meisjes D5 Anouk Snijder
Marlotte van Rossum
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Teun van der Schrier V4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Youri van der Kooij V4 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B2 Jorik Verkerk V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Lars Fikenscher V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Coen van Drie
Werner Mulder
V4 - CD
20:30 - 22:00 Dames J1 V1 - AB Verzorgen de training zelf
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A (HVA) Bas Bronsing V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen VL V2 - CD
23:45 - 01:15 Meisjes B2 Luca Veenboer V4 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 18:30 RESERVEREN Trainingsgroep V3 BSO
17:00 - 18:00 RESERVEREN Trainingsgroep V2 Selectie breed meiden C
17:00 - 18:30 Hoofdtrainer ma (oneven wk.), di en do Joost Looijen V3
17:00 - 18:30 Jongens C2 Jasper Ming V4 - CD
17:30 - 18:30 Jongens A2 Joost Looijen V4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Myrthe Mur
Suus van Es
V1 - AB
18:00 - 19:00 RESERVEREN Trainingsgroep V2 Selectie breed meiden B groep 1
18:30 - 20:00 Jongens A1 Joost Looijen V4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Olaf Remmerswaal V4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Ivo Willemsen V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Joost Cobussen
Thijs Kalshoven
V1 - AB
19:00 - 20:00 RESERVEREN Trainingsgroep V2 Selectie breed meiden C groep 2
20:00 - 21:00 RESERVEREN Trainingsgroep V2 Selectie breed meiden A
20:00 - 22:00 Heren 1 Joost Looijen V4
20:30 - 22:00 Dames Veteranen A (DVA) V3
20:30 - 22:00 Trimmers Heleen Roelevink
Corafien Kuck
Irma Ruitenberg
V1