Diensten

zondag 31 oktober 2021 
12:00 - 14:00  Floor van der Heijden uit Dames J4, Zaal Dames J4 Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Ilse Tabak uit Dames J4, Zaal Dames J4 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Valérie Krietemeijer uit Dames 3, Zaal dames 3 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Minoes Driessen uit Dames 3, Zaal dames 3 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Jelle Kalshoven uit Heren 1, Silvercup Heren 1, Zaal Heren 1 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Thijs Kalshoven uit Heren 1, Silvercup Heren 1, Zaal Heren 1 Barmedewerker 
zondag 7 november 2021 
12:00 - 14:00  Roderick Oostenenk uit Heren 3 Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Ruben Scheel uit Heren 3 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ewald Bontje uit Heren Veteranen VL Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Willem Jan Koetzier uit Heren Veteranen VL Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Frederiek Willemsen uit Dames J6, Zaal Dames J6 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Rosa Hasberg uit Dames J6, Zaal Dames J6 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Mara van der Tweel uit Dames 2, Zaal dames 2 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Joëlle Veerman uit Dames 2, Zaal dames 2 Barmedewerker 
zondag 14 november 2021 
12:00 - 14:00  Michiel Ming uit Heren Veteranen A (HVA) Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Hans Geus uit Heren Veteranen A (HVA) Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Marlous Birkhoff uit Dames Veteranen A (DVA), Trimmers, Zaal DVA, Zaal Trimmers Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ritske Balm - Hermelink uit Dames Veteranen A (DVA), Zaal DVA Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Floris de Kort uit Heren 3 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Nick Mielke uit Heren 3 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Femke Koster uit Dames J1, Zaal Dames J1 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Marit Bruikman uit Dames J1, Zaal Dames J1 Barmedewerker 
zondag 21 november 2021 
12:00 - 14:00  Erik Oskam uit Heren Veteranen VL Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Bernd Postma uit Heren Veteranen VL Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Isis Roozenbeek uit Dames J2, Zaal Dames J2 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Sofia Konincks uit Dames J2, Zaal Dames J2 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Noa Driessen uit Dames 1, Silvercup Dames 1, Zaal Dames 1 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Lotte de Jong uit Dames 1, Silvercup Dames 1, Zaal Dames 1 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Henk-Jan Koebrugge uit Heren 2, Zaal Heren 2 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Nordin van Vogelpoel uit Heren 2, Zaal Heren 2 Barmedewerker 
zondag 28 november 2021 
12:00 - 14:00  Karen van Reenen uit Dames Veteranen A (DVA), Zaal DVA Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Barbara Klaver - Wassenaar uit Dames Veteranen A (DVA), Zaal DVA Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Mai Xun van Doorn uit Heren Jong 1, Zaal Heren J1 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Olivier Donselaar uit Heren Jong 1, Zaal Heren J1 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Floor Vonk uit Dames J3, Zaal Dames J3 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Marijn Sweers uit Dames J3, Zaal Dames J3 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Olaf Remmerswaal uit Heren 1, Silvercup Heren 1, Zaal Heren 1 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Mats van Tilburg uit Heren 1, Silvercup Heren 1, Zaal Heren 1 Barmedewerker