Trainingen

Dit schema loopt van 4-12-2022 t/m 10-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 21:00 RESERVEREN Trainingsgroep AT The Office Dome trainingsveld Geen trainingen
17:00 - 21:00 RESERVEREN Trainingsgroep AT The Office Dome 2 Royal Campen Court Geen trainingen
17:00 - 22:00 RESERVEREN Trainingsgroep AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld Geen trainingen
21:00 - 22:00 ZAAL trimmers team 1 Erik Berk AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
21:00 - 22:00 ZAAL trimmers team 2 Erik Berk AT The Office Dome trainingsveld
21:00 - 22:00 ZAAL trimmers team 3 Erik Berk AT The Office Dome trainingsveld
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 ZAAL Meisjes O12-4 Egon van Baars
Guillaume Poissonnier
AT The Office Dome trainingsveld
17:00 - 18:00 ZAAL Meisjes O12-5 Egon van Baars
Max de Greeff
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
17:00 - 18:00 ZAAL Meisjes O14-6 Sophie Kruizinga AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
18:00 - 19:00 ZAAL Jongens O12-1 Egon van Baars
Max de Greeff
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
18:00 - 19:00 ZAAL Meisjes O12-2 Guillaume Poissonnier
Egon van Baars
AT The Office Dome trainingsveld
18:00 - 19:00 ZAAL Meisjes O14-1 Isabelle van Zanen
Lotte de Jong
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
19:00 - 20:00 ZAAL Jongens O16-1 Tim Keuning AT The Office Dome trainingsveld
19:00 - 20:00 ZAAL Jongens O16-2 Tim Ferru AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
19:00 - 20:00 ZAAL Meisjes O16-3 Kaylee van Bemmel AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
20:00 - 21:00 ZAAL Dames Jong 3 Tim Ferru AT The Office Dome trainingsveld
20:00 - 21:00 ZAAL Meisjes O16-1 Luca Veenboer
Margot Kuck
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
20:00 - 21:00 ZAAL Meisjes O16-4 Kaylee van Bemmel AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
21:00 - 22:00 ZAAL Dames 1 Luca Veenboer
Mariel Remmerswaal
Victor Huber
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
21:00 - 22:00 ZAAL Dames Jong 2 Tim Ferru AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
21:00 - 22:00 ZAAL Heren 2 AT The Office Dome trainingsveld Verzorgen training zelf
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 ZAAL Benjamin Jongens Daan van Koert
Egon van Baars
Razwan Ahmed
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
15:30 - 16:30 ZAAL Benjamin Meisjes Daan van Koert
Egon van Baars
Razwan Ahmed
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
15:30 - 16:30 ZAAL Benjamin trainers 1e jaars Daan Colaris
Floris Olden
Frederique Geelen
Lemya (roepnaam Lem) Tahri
Maron Bos
Mila Ruygt
Cato Boom
Merel Peterse
Saar van den Brink
Sijm Sluijs
Ties Gerritsen
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
15:30 - 16:30 ZAAL Benjamin trainers 2e jaars Babet Teunissen
Iefke van Montfort
Jacco Beintema
Jasmijn Olden
Lynn van Dijk
Pleun van Esveld
Sanne Vlok
Sarah van der Meer
AT The Office Dome trainingsveld
15:30 - 16:30 ZAAL Benjamin trainers 2e jaars Babet Teunissen
Iefke van Montfort
Jacco Beintema
Jasmijn Olden
Lynn van Dijk
Pleun van Esveld
Sanne Vlok
Sarah van der Meer
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
15:30 - 16:30 ZAAL Jongens O8-1 Daan van Koert
Egon van Baars
Razwan Ahmed
AT The Office Dome trainingsveld
15:30 - 16:30 ZAAL Meisjes O8-1 Daan van Koert
Egon van Baars
Razwan Ahmed
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
15:30 - 16:30 ZAAL Meisjes O8-2 Daan van Koert
Egon van Baars
Razwan Ahmed
AT The Office Dome trainingsveld
15:30 - 16:30 ZAAL Meisjes O8-3 Daan van Koert
Egon van Baars
Razwan Ahmed
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
16:30 - 17:30 ZAAL Meisjes O10-1 Daan van Koert
Egon van Baars
Jip Weekhout
Razwan Ahmed
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
16:30 - 17:30 ZAAL Meisjes O10-2 Daan van Koert
Egon van Baars
Lisette Birkhoff
Razwan Ahmed
AT The Office Dome trainingsveld
16:30 - 17:30 ZAAL Meisjes O10-3 Daan van Koert
Egon van Baars
Frédérique Minnaard
Razwan Ahmed
Zazi de Greeff
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
16:30 - 17:30 ZAAL Meisjes O10-4 Daan van Koert
Egon van Baars
Evi Blok
Maaike Stolk
Razwan Ahmed
AT The Office Dome trainingsveld
16:30 - 17:30 ZAAL Meisjes O9-1 Daan van Koert
Danicha Jansen
Egon van Baars
Jacco Beintema
Razwan Ahmed
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
16:30 - 17:30 ZAAL Meisjes O9-2 Daan van Koert
Egon van Baars
Julia van Leeuwen
Noek Linckens
Razwan Ahmed
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
17:30 - 18:30 ZAAL Jongens O9-1 Bart Schaffels
Daan van Koert
Egon van Baars
Razwan Ahmed
AT The Office Dome trainingsveld
17:30 - 18:30 ZAAL Meisjes O14-3 Tim Ferru AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
17:30 - 18:30 ZAAL Meisjes O14-4 Maud Klaver AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
18:30 - 19:30 ZAAL Meisjes O14-5 Lisette Birkhoff AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
18:30 - 19:30 ZAAL Meisjes O18-2 Tim Ferru AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
18:30 - 19:30 ZAAL Meisjes O18-4 Kaylee van Bemmel AT The Office Dome trainingsveld
19:30 - 20:30 ZAAL Dames Jong 1 Lars Fikenscher AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
19:30 - 20:30 ZAAL Jongens O18-2 Julia Kemna AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
19:30 - 20:30 ZAAL Meisjes O18-3 Kaylee van Bemmel AT The Office Dome trainingsveld
20:30 - 21:30 ZAAL Dames 2 Lars Fikenscher AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
20:30 - 21:30 ZAAL Dames 3 Werner Mulder AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 ZAAL Jongens O12-2 Bart Schaffels
Vincent Loeffen
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
17:00 - 18:00 ZAAL Meisjes O12-3 Caro van Eck
Vincent Loeffen
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
18:00 - 19:00 ZAAL Jongens O12-1 Max de Greeff
Vincent Loeffen
AT The Office Dome trainingsveld
18:00 - 19:00 ZAAL Jongens O14-1 Caro van Eck AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
18:00 - 19:00 ZAAL Meisjes O12-1 Olivier Ming
Vincent Loeffen
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
19:00 - 20:00 ZAAL Jongens O14-2 Nordin El Khannous AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
19:00 - 20:00 ZAAL Jongens O16-1 Tim Keuning AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
19:00 - 20:00 ZAAL Meisjes O14-1 Isabelle van Zanen
Lotte de Jong
AT The Office Dome trainingsveld
20:00 - 21:00 ZAAL Jongens O18-1 Mats van Tilburg
Teun van der Schrier
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
20:00 - 21:00 ZAAL Meisjes O16-1 Luca Veenboer
Margot Kuck
AT The Office Dome trainingsveld
20:00 - 21:00 ZAAL Meisjes O18-1 Olaf Remmerswaal AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
21:00 - 22:00 ZAAL Heren 1 Otcar Weekhout
Vincent Loeffen
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
21:00 - 22:00 ZAAL trimmers team 1 Erik Berk AT The Office Dome trainingsveld
21:00 - 22:00 ZAAL trimmers team 2 Erik Berk AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
21:00 - 22:00 ZAAL trimmers team 3 Erik Berk AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 22:00 RESERVEREN Trainingsgroep AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld EKA
17:00 - 22:00 RESERVEREN Trainingsgroep AT The Office Dome 2 Royal Campen Court EKA
17:00 - 22:00 RESERVEREN Trainingsgroep AT The Office Dome trainingsveld EKA

Jongste Jeugd

Jeugd

Senioren

Zoeken