Organisatie

Bestuur [Mail]
1. Voorzitter
Gerard Breukelman
Bestuurslid Voorzitter
 mail
2. Secretaris
Lara van Dijk
Bestuurslid Secretaris
 mail
3. Penningmeester
Arjen Wildemans
Bestuurslid Penningmeester
 mail
4. Accommodatiezaken
Leendert Maris
Bestuurslid Accommodatiezaken
 mail
6. Communicatiezaken
Marc Klooster
Bestuurslid Communicatiezaken
 mail
7. Sponsorzaken
Gerard Breukelman
Bestuurslid Sponsorzaken
 mail
8. Hockeyzaken/Technische Commissie
Luuk Kornelius
Bestuurslid Hockeyzaken
 mail
9. Wedstrijdzaken
Willem van der Heijden
Bestuurslid Wedstrijdzaken
 mail
Financiële Commissie [Mail]
fc 1. Ledenadministratie
Heleen van Es
FC Ledenadministrateur
 mail
Marjan Vontenie
FC Ledenadministrateur
 mail
fc 2. Facturering contributie
Babette Kooijman
FC Contributieinning
 mail
fc 4. Boekhouding
Vivian Bik
FC Boekhouding
fc 5. Kascommissie
Mark van Dijk
FC Kascommissie
Peter van Esveld
FC Kascommissie
Accommodatiecommissie [Mail]
Leendert Maris
acco 1. Bestuurslid accomodatie
 mail
Harriet Maris
acco 2. voorzitter
 mail
Bert van Veen
acco 3. lid
 mail
Peter Strijbis
acco 3. lid
 mail
Kees Enneking
acco 3. lid
 mail
Harriet Telkamp
acco 3. lid
 mail
gevonden voorwerpen
Marlous Birkhoff
beheerder gevonden voorwerpen
 mail
Sponsorcommissie [Mail]
sponsor 1.
Gerard Breukelman
Sponsor 01. Voorzitter Sponsorcommissie
 mail
sponsor 2.
Thea Threels
Sponsor 02. Frontoffice/Sales
 mail
Lars Fikenscher
Sponsor 03. IT
Gerard van Dam
Sponsor 04. Grafisch
John Loos
Sponsor 05. Sales
Lid sponsorcommissie
 mail
Paul Brouwer
Sponsor 09. Sales en Marketing
 mail
Pascal Pijnacker
Sponsor 06. Frontoffice/Backoffice
 mail
Astrid Evers-de Bruin
Sponsor 06. Frontoffice/Backoffice
 mail
Edith Gerritsen - Rijlaarsdam
Sponsor 06. Frontoffice/Backoffice
 mail
sponsor 3.
Edith Gerritsen - Rijlaarsdam
Sponsor 10. Netwerkclub
 mail
Else van Es
Sponsor 10. Netwerkclub
 mail
Miranda Weekhout
Sponsor 10. Netwerkclub
 mail
Hockeyzaken [Mail]
tc 01. Voorzitter TC
Luuk Kornelius
TC Voorzitter
 mail
tc 02. Secretariaat
Anneke Steggink
TC secretariaat
 mail
tc 03. Jongste Jeugd 1
Pieter Dorenbosch
JJ Voorzitter
 mail
tc 03. Jongste Jeugd 2
Joyce Dijs
JJ lid
 mail
tc 03. Jongste Jeugd 3
Saskia Turkenburg
JJ Wedstrijdsecretaris
 mail
tc 03. Jongste Jeugd 4
Natalie Nieuwenhuis - Appels
JJ TC lid
 mail
Saskia Turkenburg
JJ TC lid
 mail
Annemieke Boer
JJ TC lid
 mail
tc 04. Senioren
John van Eck
TC lid senioren
 mail
Kees Enneking
TC lid senioren
 mail
Karen van Reenen
TC lid senioren
 mail
tc 05. JA (jongens-A)
Willemijn Liese
TC lid jongens A
 mail
Luuk de Greeff
TC lid jongens A
 mail
tc 06. MA (meisjes-A)
Heleen Roelevink
TC lid meisjes A
 mail
Jacomijn Schulpen
TC lid meisjes A
 mail
Esther van Beek
TC lid meisjes A
 mail
Dagmar Brenninkmeijer
TC lid meisjes A
 mail
tc 07. JB (jongens-B)
Willemijn Liese
TC lid jongens B
 mail
Luuk de Greeff
TC lid jongens B
 mail
tc 08. MB (meisjes-B)
Jacomijn Schulpen
TC lid meisjes B
 mail
Heleen Roelevink
TC lid meisjes B
 mail
Esther van Beek
TC lid meisjes B
 mail
Dagmar Brenninkmeijer
TC lid meisjes B
 mail
tc 09. JC (jongens-C)
Willemijn Liese
TC lid jongens C
 mail
Luuk de Greeff
TC lid jongens C
 mail
tc 10. MC (meisjes-C)
Heleen Roelevink
TC lid meisjes C
 mail
Jacomijn Schulpen
TC lid meisjes C
 mail
Esther van Beek
TC lid meisjes C
 mail
Dagmar Brenninkmeijer
TC lid meisjes C
 mail
tc 11. JD (jongens-D)
Willemijn Liese
TC lid jongens D
 mail
Luuk de Greeff
TC lid jongens D
 mail
tc 12. MD (meisjes-D)
Heleen Roelevink
TC lid meisjes D
 mail
Jacomijn Schulpen
TC lid meisjes D
 mail
Esther van Beek
TC lid meisjes D
 mail
Dagmar Brenninkmeijer
TC lid meisjes D
 mail
tc 13. TC lid JJ
Annemieke Boer
TC lid jongste jeugd
 mail
Natalie Nieuwenhuis - Appels
TC lid jongste jeugd
 mail
Saskia Turkenburg
TC lid jongste jeugd
 mail
tc 17. Zaalhockey
Nicole Poissonnier
TC Zaalhockeycommissaris
Celesta van Eck
TC Zaalhockeycommissaris
 mail
Jacomijn Schulpen
TC Zaalhockeycommissaris
 mail
tc 18. Trimhockey
Corafien Kuck
Algemene coördinatie
 mail
Irma Ruitenberg
Algemene coördinatie
 mail
Jan Enneking
TRIM Coördinator donderdag
 mail
tc 19. Wachtlijstbeheer
Ilonka Nonhof-van Dam
TC lid wachtlijstbeheer
 mail
tc 20. Materiaal
Peter Strijbis
TC materiaalcommissie
 mail
Tanya van Asten
TC materiaalcommissie
 mail
tc 21. Trainer/coach H1
Joost Looijen
TC Trainer
 mail
tc 23. Hoofdtrainer jongste jeugd
Razwan Ahmed
TC Trainer
 mail
tc 25. Kabouterminicompetitie
Annemieke Boer
Contactpersoon
 mail
Natalie Nieuwenhuis - Appels
Contactpersoon
 mail
tc 26. Trainingschema
Celesta van Eck
TC Beheer Trainingsschema
 mail
Anneke Steggink
TC Beheer Trainingsschema
 mail
Jacomijn Schulpen
TC Beheer Trainingsschema
 mail
tc 27. keepers
Willemijn Liese
TC keeperscoördinator
 mail
Wedstrijdzaken [Mail]
wz 01. Medische zaken
Tom Eewold
WZ lid Medische Zaken
 mail
wz 02 Scheidsrechterscommissie
Sanne van der Vis
WZ Scheidsrechterscommissaris
Het naar niveau indelen van de scheidsrechters voor de wedstrijden van de jeugdelftallen op zaterdag
 mail
Dirk Roelevink
WZ Scheidsrechtersbegeleiding
 mail
Erwin Janszen
WZ Scheidsrechtersbegeleiding
 mail
Peter Schepp
WZ Scheidsrechtersopleidingen
het organiseren van de scheidsrechterscursussen
 mail
Rob Zwart
WZ Scheidsrechtersbegeleiding
Het registeren van de voortgang van de begeleiding van scheidsrechters
 mail
wz 03. Veldenplanning Jeugd
Sanne van der Vis
WZ Veldenplanning jeugd
Planning van de wedstrijdtijden en veldenplanning
 mail
wz 04. Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Arthur Kreffer
WZ Wedstrijdsecretaris
 mail
wz 06. Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Saskia Turkenburg
WZ Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
 mail
wz 09. Wedstrijdsecretariaat Senioren
Willem van der Heijden
WZ Wedstrijdsecretaris senioren
 mail
wz 10. Bardiensten planning JJ en Jeugd
Jeroen van Rossum
WZ Planning bardiensten jongste jeugd en jeugd
 mail
wz 11. Tuchtcommissie
Jan Enneking
WZ Lid Tuchtcommissie
 mail
Website en Lisa Beheer [Mail]
Babette Kooijman
LISA Website en Lisa Beheer
Lars Fikenscher
LISA Website en Lisa Beheer
Thea Threels
LISA Website en Lisa Beheer
Bar- en Evenementencommissie [Mail]
bar 1. Beheer clubhuis
Harriet Telkamp
be Beheerder clubhuis
bar 3. Barcoaches
Harriet Telkamp
be Barcoach
Linda Vos
be Barcoach
Irene Ronner-Doppen
be Barcoach
Linda Mulder
be Barcoach
Anne van Dijk
be Barcoach
Hanneke Klein
be Barcoach
Franny Griffioen
be Barcoach
Ria Kemp
be Barcoach
Wendy Olij
be Barcoach
Elly de Kool
be Barcoach
Carol van Zanten-ferrier
be Barcoach
Martine Schouten
be Barcoach
Sarina Winkel
be Barcoach
Sanne van der Vis
be Barcoach
Arlo Rave
be Barcoach
Norbert Driessen
be Barcoach
bar 4. Evenementencommissie
Kees Enneking
be Coördinator
 mail
Stage/Maatschappelijke stage (MAS)
Celesta van Eck

 mail
Vertrouwenspersonen [Mail]
Karin-Sophia van Dijk
vertrouwenspersoon
Han Ribbert
vertrouwenspersoon
Vrijwilligerscommissie [Mail]
Marjan Vontenie
VC lid
Marit van Spanjen
VC lid
Celesta van Eck
VC lid