Trainingen

Dit schema loopt van 16-1-2022 t/m 22-1-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 17:45 Zaal keepers 6 tallen Kayleigh Pellikaan
Lillian Sprang
Luuk Winckels
Max Strijbis
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
17:00 - 17:45 Zaal keepers 8 tallen Kayleigh Pellikaan
Lillian Sprang
Luuk Winckels
Max Strijbis
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
17:30 - 18:30 Zaal MC1 Caro van Eck
Teun van der Schrier
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
17:30 - 18:30 Zaal MC2 Tim Keuning AT The Office Dome trainingsveld
17:45 - 18:30 Zaal team Manon/ Max Lillian Sprang
Manon Roelevink
Max Strijbis
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
18:30 - 19:30 Zaal JC1 Mats van Tilburg AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
18:30 - 19:30 Zaal JC2 Thijs Licher AT The Office Dome trainingsveld
18:30 - 19:15 Zaal team Tom/ Noortje Lillian Sprang
Noortje Klein
Tom van Eck
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
19:15 - 20:00 Zaal team Tom/ Pascale Lillian Sprang
Pascale Nederhof
Tom van Eck
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
19:30 - 20:30 Zaal JA1 Olaf Remmerswaal AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
19:30 - 20:30 Zaal MA2 Barbara Klaver - Wassenaar AT The Office Dome trainingsveld
20:00 - 20:45 Zaal team Lillian/ Tom Lillian Sprang
Tom van Eck
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
20:30 - 21:30 Zaal Dames J2 Olaf Remmerswaal AT The Office Dome trainingsveld
20:45 - 21:45 Zaal Competitie Trimmers Erik Berk AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
20:45 - 21:45 Zaal Trimmers Erik Berk AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Zaal MD3 Guillaume Poissonnier
Egon van Baars
AT The Office Dome trainingsveld
16:30 - 17:30 Zaal MD5 Simon van den Berg
Egon van Baars
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
16:30 - 17:30 Zaal MD6 Luca Louwers
Sophie Kruizinga
Egon van Baars
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
17:30 - 18:30 Zaal JD2 Egon van Baars
Jip Weekhout
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
17:30 - 18:30 Zaal MD2 Max de Greeff
Egon van Baars
AT The Office Dome trainingsveld
17:30 - 18:30 Zaal MD4 Maud Klaver
Noor Brandsen
Egon van Baars
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
18:30 - 19:30 Zaal JD1 Caro van Eck
Egon van Baars
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
18:30 - 19:30 Zaal MB3 Kaylee van Bemmel AT The Office Dome trainingsveld
18:30 - 19:30 Zaal MD1 Isabelle van Zanen
Lotte de Jong
Egon van Baars
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
19:30 - 20:30 Zaal JB2 Julia Kemna AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
19:30 - 20:30 Zaal MA1 Isabelle van Zanen AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
19:30 - 20:30 Zaal MB4 Kaylee van Bemmel AT The Office Dome trainingsveld
20:30 - 21:30 Zaal Dames J4 Stephan Puntman AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Zaal 1e Benj trainers Amaya Broeders
Elise Nieuwenhuis
Flint Pruisken
Jasmijn Olden
Jelmer Saelens
Phileine Breunesse
Roel Waals
Iefke van Montfort
Jacco Beintema
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
15:30 - 16:30 Zaal J Benjamin Egon van Baars
Razwan Ahmed
Teun van der Schrier
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
15:30 - 16:30 Zaal M Benjamin Egon van Baars
Razwan Ahmed
Teun van der Schrier
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
16:30 - 17:30 Zaal 2e Benj trainers Babet Teunissen
Fenna Schalkwijk
Frédérique Minnaard
Lynn van Dijk
Noek Linckens
Sanne Vlok
Zazi de Greeff
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
16:30 - 17:30 Zaal 2e Benj trainers Babet Teunissen
Fenna Schalkwijk
Frédérique Minnaard
Lynn van Dijk
Noek Linckens
Razwan Ahmed
Sanne Vlok
Zazi de Greeff
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
16:30 - 17:30 Zaal G hockey Sharenda Hoogendijk AT The Office Dome trainingsveld
16:30 - 17:30 Zaal JF1 Egon van Baars
Razwan Ahmed
Teun van der Schrier
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
16:30 - 17:30 Zaal MF1 Egon van Baars
Razwan Ahmed
Teun van der Schrier
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
16:30 - 17:30 Zaal MF2 Egon van Baars
Razwan Ahmed
Teun van der Schrier
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
17:30 - 18:30 Zaal J6E1 Egon van Baars
Razwan Ahmed
Teun van der Schrier
Tim Keuning
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
17:30 - 18:30 Zaal M6E1 Egon van Baars
Olivier Ming
Razwan Ahmed
Teun van der Schrier
Lisette Birkhoff
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
17:30 - 18:30 Zaal M6E2 Egon van Baars
Levi Kloppenburg
Mees Borremans
Razwan Ahmed
Teun van der Schrier
AT The Office Dome trainingsveld
17:30 - 18:30 Zaal MC3 Floor Vierstra AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
18:30 - 19:30 Zaal MB1 Luca Veenboer AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
18:30 - 19:30 Zaal MC4 Olivier Ming AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
18:30 - 19:30 Zaal MC5 Lisette Birkhoff AT The Office Dome trainingsveld
19:30 - 20:30 Zaal Heren J1 Luca Veenboer AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
20:30 - 21:30 Zaal Dames 2 Lars Fikenscher AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
20:30 - 21:30 Zaal Dames 3 Werner Mulder AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Zaal J8E1 Hugo Haanappel
Owen van Agthoven
Razwan Ahmed
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
17:30 - 18:30 Zaal M8E1 Inas Ouazizi
Razwan Ahmed
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
17:30 - 18:30 Zaal M8E2 Puk Rautenberg
Quinty Teunissen
Razwan Ahmed
AT The Office Dome trainingsveld
17:30 - 18:30 Zaal M8E3 Demi van Meurs
Razwan Ahmed
Yara van Dijk
AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
17:30 - 18:30 Zaal M8E4 Mats Keuning
Razwan Ahmed
AT The Office Dome trainingsveld
18:30 - 19:30 Zaal MB2 Bo Boer AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
19:30 - 20:30 Zaal DVA Jelle Kalshoven
Olaf Remmerswaal
AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
19:30 - 20:30 Zaal JA2 Luca Veenboer AT The Office Dome trainingsveld
19:30 - 20:30 Zaal JB1 Loek Schaffels AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
20:30 - 21:30 Zaal Dames 1 Luca Veenboer AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
20:30 - 21:30 Zaal Heren 1 Bram Berk AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 21:00 RESERVEREN Trainingsgroep AT The Office Dome 1 BLR-Bimon veld Erasmus Academy Keepers
18:00 - 19:00 Zaal Dames J6 Olivier Ming AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
19:00 - 20:00 Zaal MA3 Luca Veenboer AT The Office Dome trainingsveld
19:00 - 20:00 Zaal MA4 Marit Bruikman AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
20:00 - 21:00 Zaal Dames J1 Lars Fikenscher AT The Office Dome 2 Royal Campen Court
20:00 - 21:00 Zaal Dames J3 AT The Office Dome trainingsveld Verzorgen training zelf
21:00 - 22:00 Zaal Heren 2 AT The Office Dome 2 Royal Campen Court

Jongste Jeugd

Jeugd

Senioren

Zoeken