Diensten

zaterdag 7 maart 2020 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Adam Kalai uit Jongens 6E1 Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Mika Harteveld uit Jongens 6E1 ZAAL Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Marijn Wesselius uit Jongens D2 Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Niek van den Heuvel uit Jongens 8E1 ZAAL Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Evie Vlasman uit Meisjes C2 Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Daantje Verhoef uit Meisjes B2 ZAAL Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Nienke de Bruijn uit Meisjes B4 Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Ymke Boxma uit Meisjes A4 ZAAL Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Mees Borremans uit Jongens C2 Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Iva Griffioen uit Meisjes B3 ZAAL Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Krijn Deenik uit Jongens B2 Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Daniek van Vliet uit Meisjes A2 ZAAL Bardienst 
zondag 8 maart 2020 
12:30 - 14:30  Karen van Reenen uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
12:30 - 14:30  Barbara Klaver - Wassenaar uit Dames Veteranen A (DVA) ZAAL Bardienst 
14:30 - 16:30  Feike Ros uit Heren 2 Bardienst 
14:30 - 16:30  Henk-Jan Koebrugge uit Heren 2 Bardienst 
zaterdag 14 maart 2020 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sophie Kale uit Meisjes 6E3 Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Noortje Yntema uit Meisjes 6E2 ZAAL Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Cas Groenewold uit Jongens D1 Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Esmée de Kruif uit Meisjes 8E4 ZAAL Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Lars Verweij uit Jongens C1 Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Isabel van der Tweel uit Meisjes 8E2 ZAAL Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Birgit Provily uit Meisjes C5 Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Alèsia van Breukelen uit Meisjes A3 ZAAL Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Simen Peeters uit Jongens 8E2 Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lisanne Romijn uit Meisjes C4 ZAAL Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Sophie Hoek uit Meisjes B5 Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Tessel van der Kooi uit Meisjes A1 ZAAL Bardienst 
zondag 15 maart 2020 
10:30 - 12:30  Hans Langeslag uit Heren Veteranen VL Bardienst 
10:30 - 12:30  Jos Mossink uit Heren Veteranen VL Bardienst 
12:30 - 14:30  Coen van Drie uit Heren 3 Bardienst 
12:30 - 14:30  Ruben Scheel uit Heren 3 Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Bregtje Kuck uit Dames 1 Bardienst 
14:30 - 16:30  Linde Boogaard uit Dames 1 ZAAL Bardienst 
16:30 - 18:30  Victor Huber uit Heren 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Luuk Mossink uit Heren 1 Silvercup Bardienst 
zaterdag 21 maart 2020 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Lisa de Graaf uit Meisjes D2 Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Anne Roos Façee Schaeffer uit Meisjes F3 ZAAL Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Pepijn Brinkhuijsen uit Jongens D1 Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Vera de Pagter uit Meisjes 8E3 ZAAL Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Kris Hensen uit Meisjes B4 Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Dimitri Geerts uit Jongens 8E1 ZAAL Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Luca Otten uit Meisjes C3 Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Martje Steensma de Soysa uit Meisjes B2 ZAAL Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Merijn Haan uit Jongens B2 Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Bella Vermeulen uit Meisjes C1 ZAAL Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Danique Haug uit Meisjes A2 Bardienst 
zondag 22 maart 2020 
12:30 - 14:30  Tanya van Asten uit Trimmers competitie Bardienst 
12:30 - 14:30  Natalie Nieuwenhuis - Appels uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
14:30 - 16:30  Erik Oskam uit Heren Veteranen VL Bardienst 
14:30 - 16:30  Freek Schuur uit Heren Veteranen VL Bardienst 
16:30 - 18:30  Henk-Jan Koebrugge uit Heren 2 Bardienst 
zaterdag 28 maart 2020 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Elías van Gulik uit Jongens F1 Bardienst 
07:45 - 10:00  Ouders/verzorgers van Marit Klaassen uit Meisjes F1 ZAAL Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Fiene Ruygt uit Meisjes 8E4 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Joey Woertman uit Jongens 8E2 ZAAL Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Fleur van der Velden uit Meisjes B2 Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Amarins Elting uit Meisjes 8E1 ZAAL Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Floris Soede uit Jongens C2 Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Jop de Rave uit Jongens B3 ZAAL Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Demi Maijstré uit Meisjes A1 Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Emil Mans uit Jongens A1 ZAAL Bardienst 
zondag 29 maart 2020 
10:30 - 12:30  Anne Abrahamse uit Dames 3 Bardienst 
10:30 - 12:30  Lieke Lafleur uit Dames 3 Bardienst 
12:30 - 14:30  Michiel Brouwer uit Heren 3 Bardienst 
12:30 - 14:30  Ruben Scheel uit Heren 3 Bardienst 
16:30 - 18:30  Olaf Remmerswaal uit Heren 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Thijs Kalshoven uit Heren 1 Silvercup Bardienst