Diensten

zondag 26 september 2021 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Charlotte Coebergh uit Dames J2 Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Rosanne Breen uit Dames J2 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Vera Driessen uit Dames J5 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Charlie Blok uit Dames J5 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Suus van Es uit Dames J4, Reserve trainers Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Daniek van Vliet uit Dames J4 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Manouk Martens uit Dames 3 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Simone Nederhof uit Dames 3 Barmedewerker 
zaterdag 2 oktober 2021 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Nora Kemink uit Meisjes 6E4 Barmedewerker 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Linde Duivenvoorde uit Meisjes 6E3 Barmedewerker 
08:30 - 10:30  Dienst nog niet ingevuld Scheidsrechtersbegeleiding 
09:30 - 11:30  Dienst nog niet ingevuld Scheidsrechtersbegeleiding 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Flint Pruisken uit Benjamin trainers 1e jaars, Jongens D1 Barmedewerker 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Noa Meijers uit Meisjes D6 Barmedewerker 
12:00 - 14:30  Dienst nog niet ingevuld Scheidsrechtersbegeleiding 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Noor Brandsen uit Meisjes B2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Yuna van de Sluis uit Meisjes D1 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Isabelle de Kruiff uit Meisjes A3 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Max Hoogerwerf uit Jongens C1 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dienst nog niet ingevuld Scheidsrechtersbegeleiding 
14:45 - 16:45  Dienst nog niet ingevuld Scheidsrechtersbegeleiding 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Eva Borremans uit Meisjes C3, Reserve trainers Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Micha Meijer uit Jongens B2 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Eva Ferrier uit Meisjes A1 Barmedewerker 
zondag 3 oktober 2021 
12:00 - 14:00  Laura van Eijk uit Dames J3 Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Kate Groeneveld uit Dames J3 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Sara Ruitenberg uit Dames J5 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Alèsia van Breukelen uit Dames J5 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Lisan Rombouts uit Dames J1 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Casiana van Breukelen uit Dames J1 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Floris de Kort uit Heren 3 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Rogier Oostenenk uit Heren 3 Barmedewerker 
zaterdag 9 oktober 2021 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Keet Uittenbogaard uit Meisjes 6E1 Barmedewerker 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Emilie Ham uit Meisjes 6E2 Barmedewerker 
08:30 - 10:30  Dienst nog niet ingevuld Scheidsrechtersbegeleiding 
09:30 - 11:30  Dienst nog niet ingevuld Scheidsrechtersbegeleiding 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Owen van Agthoven uit Jongens B1 Barmedewerker 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Thom van der Ploeg uit Jongens D2 Barmedewerker 
12:00 - 14:30  Dienst nog niet ingevuld Scheidsrechtersbegeleiding 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Fenna Schalkwijk uit Benjamin trainers 2e jaars, Meisjes C1 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Juliette Kho uit Meisjes 8E1 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Meike Brinkhuijsen uit Meisjes A2 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Sanne Vlok uit Benjamin trainers 2e jaars, Meisjes C5 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dienst nog niet ingevuld Scheidsrechtersbegeleiding 
14:45 - 16:45  Dienst nog niet ingevuld Scheidsrechtersbegeleiding 
16:30 - 18:30  Dienst nog niet ingevuld Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Jacco Beintema uit Funkey trainers, Jongens A2 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Thijmen Schwaanhuyser uit Jongens A1 Barmedewerker 
zondag 10 oktober 2021 
12:00 - 14:00  Brechtje Ming uit Dames J6, Reserve trainers Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Willemijn Griffioen uit Dames J6 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Julia Kemna uit Dames J4 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Kaylee van Bemmel uit Dames J4 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Lotte Voorn uit Dames 3 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Lieke Lafleur uit Dames 3 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Dienst nog niet ingevuld Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Luuk Mossink uit Heren 1, Silvercup Heren 1 Barmedewerker 
zondag 17 oktober 2021 
12:00 - 14:00  Lotte Veenhof uit Dames 2 Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Noortje Klein uit Dames 2 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ronald Breen uit Heren Veteranen A (HVA) Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Teun Lijnkamp uit Heren Veteranen A (HVA) Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Rick Bögels uit Heren 2 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Pipijn Klooster uit Heren 2 Barmedewerker 
zondag 31 oktober 2021 
12:00 - 14:00  Floor van der Heijden uit Dames J4 Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Ilse Tabak uit Dames J4 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Valérie Krietemeijer uit Dames 3 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Minoes Driessen uit Dames 3 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Jelle Kalshoven uit Heren 1, Silvercup Heren 1 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Thijs Kalshoven uit Heren 1, Silvercup Heren 1 Barmedewerker 
zondag 7 november 2021 
12:00 - 14:00  Mara van der Tweel uit Dames 2 Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Joëlle Veerman uit Dames 2 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ewald Bontje uit Heren Veteranen VL Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Willem Jan Koetzier uit Heren Veteranen VL Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Frederiek Willemsen uit Dames J6 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Rosa Hasberg uit Dames J6 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Rogier Oostenenk uit Heren 3 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Ruben Scheel uit Heren 3 Barmedewerker 
zondag 14 november 2021 
12:00 - 14:00  Michiel Ming uit Heren Veteranen A (HVA) Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Hans Geus uit Heren Veteranen A (HVA) Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Marlous Birkhoff uit Dames Veteranen A (DVA), Trimmers Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ritske Balm - Hermelink uit Dames Veteranen A (DVA) Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Floris de Kort uit Heren 3 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Nick Mielke uit Heren 3 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Femke Koster uit Dames J1 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Marit Bruikman uit Dames J1 Barmedewerker 
zondag 21 november 2021 
12:00 - 14:00  Erik Oskam uit Heren Veteranen VL Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Bernd Postma uit Heren Veteranen VL Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Isis Roozenbeek uit Dames J2 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Sofia Konincks uit Dames J2 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Noa Driessen uit Dames 1, Silvercup Dames 1 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Lotte de Jong uit Dames 1, Silvercup Dames 1 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Henk-Jan Koebrugge uit Heren 2 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Nordin van Vogelpoel uit Heren 2 Barmedewerker 
zondag 28 november 2021 
12:00 - 14:00  Karen van Reenen uit Dames Veteranen A (DVA) Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Barbara Klaver - Wassenaar uit Dames Veteranen A (DVA) Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Mai Xun van Doorn uit Heren Jong 1 Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Olivier Donselaar uit Heren Jong 1 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Floor Vonk uit Dames J3 Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Marijn Sweers uit Dames J3 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Olaf Remmerswaal uit Heren 1, Silvercup Heren 1 Barmedewerker 
18:00 - 20:00  Mats van Tilburg uit Heren 1, Silvercup Heren 1 Barmedewerker