Organisatie
- • Bestuur
- • Continuïteitscomissie
- • Financiële commissie - Ledenadministratie
- • Accommodatie commissie (inclusief gevonden voorwerpen)
- • Sponsorcommissie
- • Technische commissie voor hockeyzaken:
- - Jongste Jeugd
- - Jeugd
- - Senioren
- - Zaalhockey
- - Trimhockey
- - Materialen
- - Trainers
- - Trainingsschema
- - Keepers
- • Wedstrijdzaken:
- - Medische zaken
- - Scheidsrechters commissie
- - Veldenplanning jeugd
- - Wedstrijdsecretariaten
- - Bardiensten planning
- - Tuchtcommissie
- • Website en LISA beheer
- • Bar en evenementen commissie
- • Stage / maatschappelijke stages
- • Vertrouwenspersonen
- Facturering contributie
- Boekhouding
- Kascommissie
Bestuur | |||
1. Voorzitter | |||
Laura Kleinveld Bestuurslid Voorzitter |
|||
3. Penningmeester | |||
Bas Jansen Bestuurslid Penningmeester |
|||
4. Accommodatiezaken | |||
John Loos Bestuurslid Accommodatiezaken |
|||
8. Hockeyzaken/Technische Commissie | |||
Bob van Leeuwen Bestuurslid Hockeyzaken |
|||
9. Wedstrijdzaken | |||
Anne van Dijk Bestuurslid Wedstrijdzaken |
|||
Continuïteitscommissie | |||
Michiel de van der Schueren CC lid |
|||
Leendert Maris CC lid |
|||
Arjen Wildemans CC lid |
|||
Financiële Commissie | |||
1. FC Ledenadministratie | |||
Heleen van Es FC Ledenadministrateur |
|||
Marjan Vontenie FC Ledenadministrateur |
|||
2. FC Kascommissie | |||
Jeroen Schaffels FC Kascommissie |
|||
Accommodatiecommissie | |||
AC 01. Voorzitter | |||
John Loos AC Voorzitter |
|||
AC 02. lid | |||
Astrid Westerink AC Secretariaat |
|||
Wil Telkamp AC Bouw |
|||
Hanneke Klein AC Clubhuis / Kantine |
|||
Richard Jansen AC Elektra |
|||
Rob Siteur AC Groen |
|||
Peter Strijbis AC Velden |
|||
gevonden voorwerpen | |||
Sharenda Hoogendijk beheerder gevonden voorwerpen |
|||
Sponsorcommissie | |||
2. SC Sales en Marketing | |||
Gerrit de Koning Sponsor 05. Sales Lid sponsorcommissie |
|||
3. SC Informatie Technologie | |||
Lars Fikenscher IT Sponsorcommissie |
|||
Hockeyzaken | |||
01. TC Voorzitter | |||
Natalie Nieuwenhuis - Appels TC Voorzitter |
|||
02. TC Secretariaat | |||
Adriënne Severs TC secretariaat |
|||
03. TC Bestuurslid Hockeyzaken | |||
Bob van Leeuwen Bestuurslid Hockeyzaken |
|||
06. TC Jongste Jeugd | |||
Stefan Rekers JJ TC lid |
|||
Hendrik Engels JJ TC lid |
|||
07. TC MA (meisjes-A) | |||
Afke Opmeer-Mulder TC lid meisjes A |
|||
08. TC MB (meisjes-B) | |||
Carina de Bruin TC lid meisjes B |
|||
09. TC MC (meisjes-C) | |||
Jacqueline den Adel TC lid meisjes C |
|||
10. TC MD (meisjes-D) | |||
Wendy Olij TC lid meisjes D |
|||
11. TC JA, JB, JC, JD (jongens-A, -B, -C en -D) | |||
Koen Balm TC lid jongens |
|||
Pieter de Jong TC lid jongens |
|||
12. TC Senioren | |||
John van Eck TC lid senioren |
|||
Werner Mulder TC lid senioren |
|||
Luca Veenboer TC lid senioren |
|||
15. Jongste Jeugd Commissie | |||
Leonie Haanstra JJC lid |
|||
Laura Kleinveld JJC lid |
|||
Maite Merk JJC lid |
|||
Rob Kroon JJC lid |
|||
Patrick van Willigen JJC lid |
|||
18. G-Hockey | |||
Paulien van Raalte TC Combifunctionaris |
|||
19. Trimhockey | |||
Paulien van Raalte Algemene coördinatie |
|||
20. Wachtlijstbeheer | |||
Heleen van Es TC lid wachtlijstbeheer |
|||
21. Materiaal | |||
Peter Strijbis TC materiaalcommissie |
|||
24. Hoofdtrainer jongste jeugd | |||
Razwan Ahmed TC Trainer |
|||
Olivier Ming TC Trainer |
|||
24. Hoofdtrainer Keepers | |||
Lillian Sprang TC Trainer |
|||
25. Trainingschema | |||
Karin Horsting TC Beheer Trainingsschema |
|||
José Lauwerijssen TC Beheer Trainingsschema |
|||
26. Hockey Academy | |||
Razwan Ahmed HA lid |
|||
Isabelle van Zanen HA lid |
|||
Wedstrijdzaken | |||
wz 01. Medische zaken | |||
Thea Threels WZ lid Medische Zaken |
|||
Jorna van Eijk WZ lid Medische Zaken |
|||
Tom Eewold WZ lid Medische Zaken |
|||
wz 02 Scheidsrechterscommissie | |||
Dirk Roelevink WZ Scheidsrechtersbegeleiding |
|||
Gerard Brouwer WZ Scheidsrechtersbegeleiding Het registeren van de voortgang van de begeleiding van scheidsrechters |
|||
wz 03. Veldenplanning Jeugd | |||
Saskia Turkenburg WZ Veldenplanning jeugd Planning van de wedstrijdtijden en veldenplanning |
|||
wz 04. Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd | |||
Saskia Turkenburg WZ Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd |
|||
wz 05. Wedstrijdsecretariaat Jeugd | |||
Saskia Turkenburg WZ Wedstrijdsecretaris |
|||
wz 06. Wedstrijdsecretariaat Senioren | |||
Heleen Roelevink WZ Wedstrijdsecretaris senioren |
|||
wz 07. Tuchtcommissie | |||
Mark van Dijk WZ Lid Tuchtcommissie |
|||
Dirk Roelevink WZ Lid Tuchtcommissie |
|||
Website en Lisa Beheer | |||
Floris Nieuwenhuis LISA Website en Lisa Beheer |
|||
Bar- en Evenementencommissie | |||
01. BE Beheer clubhuis | |||
Hanneke Klein be Beheerder clubhuis |
|||
02. BE Barcoaches | |||
Linda Mulder be Hoofd barcoaches |
|||
Heidi Vermeij be Barcoach |
|||
Niels van der Wegen be Barcoach |
|||
Marjolein Sturtz be Barcoach |
|||
Hanneke Klein be Barcoach |
|||
Marjolein van Beek be Barcoach |
|||
Mirjam van Kempen be Barcoach |
|||
Lieke van Laar be Barcoach |
|||
Kinna de Groot be Barcoach |
|||
Mirjam van Kempen be Barcoach |
|||
Esther ten Broeke be Barcoach |
|||
Tess van der Wegen be Barcoach |
|||
Stage/Maatschappelijke stage (MAS) | |||
Annemieke Boer Coördinator Stage/Maatschappelijke stage |
|||
Vertrouwenspersonen | |||
Bert den Adel vertrouwenspersoon Makelaar bij De Koning |
|||
Saskia Borghols vertrouwenspersoon Manager bij Veilig Thuis |