Diensten

zaterdag 11 mei 2019 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Maartje Braam uit Meisjes 6E1 Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Olivier de Jong uit Jongens 6E1 Bardienst 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Maron Bos uit Meisjes F3 Bardienst 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Pippa Haveman uit Meisjes F2 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Tess van Hoeijen uit Meisjes 8E1 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Noah van Brecht uit Jongens 8E1 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Cassian Postma uit Jongens D3 Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Lisette Birkhoff uit Meisjes C5 Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Lea Jansen uit Meisjes D5 Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Kaylee van Bemmel uit Meisjes B3 Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Marijn Sweers uit Meisjes B7 Bardienst 
zondag 12 mei 2019 
10:30 - 12:30  Werner Mulder uit Heren 4 Bardienst 
10:30 - 12:30  Thierry van Veen uit Heren 4 Bardienst 
12:30 - 14:30  Marlous Birkhoff uit Trimmers Bardienst 
12:30 - 14:30  Tanya van Asten uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
14:30 - 16:30  Joy Hadders uit Dames 1 Bardienst 
14:30 - 16:30  Hiske Huisman uit Dames 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Tim Evers uit Heren 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Bram Berk uit Heren 1 Bardienst 
zondag 19 mei 2019 
10:30 - 12:30  Stephan van Hoesel uit Heren 3 Bardienst 
10:30 - 12:30  Koen de Geus uit Heren 3 Bardienst 
12:30 - 14:30  Anneclaire van Rossum uit Dames J2 Bardienst 
12:30 - 14:30  Eline Kemper uit Dames J2 Bardienst 
14:30 - 16:30  Lotte Voorn uit Dames 2 Bardienst 
14:30 - 16:30  Akia Barhi uit Dames 2 Bardienst 
16:30 - 18:30  Thijs Kalshoven uit Heren 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Jelle Dietz uit Heren 1 Bardienst 
zondag 26 mei 2019 
12:30 - 14:30  Myrthe Dijksman uit Dames J2 Bardienst 
12:30 - 14:30  Hannah van Es uit Dames J2 Bardienst 
14:30 - 16:30  Femke van Dam uit Dames J1 Bardienst 
14:30 - 16:30  Marit Bruikman uit Dames J1 Bardienst 
zondag 2 juni 2019 
12:30 - 14:30  Bernd Postma uit Heren Veteranen A (HVA) Bardienst 
12:30 - 14:30  Graeme Taylor uit Heren Veteranen A (HVA) Bardienst 
14:30 - 16:30  Hans Langeslag uit Heren Veteranen VL Bardienst 
14:30 - 16:30  Willem Jan Koetzier uit Heren Veteranen VL Bardienst 
16:30 - 18:30  Bram Jansen uit Jongens A1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Jelle Kalshoven uit Heren 1 Bardienst 
zondag 16 juni 2019 
12:30 - 14:30  Annemieke Boer uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
12:30 - 14:30  Patricia Houtkamp uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst