Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 15 mei 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:30 Thuis Meisjes D1 MHC Woerden Meisjes D2
12:30 Uit Meisjes D2 MHC Woerden Meisjes D1
14:30 Thuis Meisjes A3 MHC Woerden Meisjes B3
14:30 Uit Meisjes B3 MHC Woerden Meisjes A3

Wedstrijden

Overig
Benjamin J - Woerden Benjamin Meisjes
10:00 - V1
Thuis
Benjamin M - Woerden Benjamin Jongens
10:00 - V1
Uit
M8E1 - Woerden Meisjes 8E4
10:30 - V3
Uit
MD6 - Woerden Meisjes 8E3
12:00 - V3
Uit
Meisjes A
MA1 - Woerden Jongens A2
14:15 - V4
Uit
MA2 - Woerden Meisjes B2
16:15 - V2
Thuis
MA3 - Woerden Meisjes B3
Afgelast
Thuis
MA4 - Woerden Meisjes A5
16:30 - V1
Uit
MA5 - Woerden Meisjes A4
16:30 - V1
Thuis
Meisjes B
MB1 - Woerden Jongens C1
16:00 - V4
Uit
MB2 - Woerden Meisjes A2
16:15 - V2
Uit
MB3 - Woerden Meisjes A3
Afgelast
Uit
MB3 - Woerden Meisjes B3
14:30 - V2
Thuis
MB3 - Woerden Meisjes B3
14:30 - V2
Uit
MB4 - Woerden Meisjes B5
11:00 - V2
Uit
MB5 - Woerden Meisjes B4
11:00 - V2
Thuis
MB6 - Woerden Meisjes C2
13:00 - V1
Thuis
Meisjes C
MC1 - Woerden Jongens B2
09:00 - V4
Thuis
MC2 - Woerden Meisjes B6
13:00 - V1
Uit
MC3 - Woerden Jongens D1
10:45 - V4
Uit
MC4 - Woerden Jongens C2
14:45 - V1
Thuis
Meisjes D
MD1 - Woerden Meisjes D2
Afgelast
Thuis
MD2 - Woerden Meisjes D1
Afgelast
Uit
MD2 - Woerden Meisjes D2
12:30 - V4
Thuis
MD2 - Woerden Meisjes D2
12:30 - V4
Uit
MD3 - Woerden Jongens D2
11:15 - V1
Thuis
MD4 - Woerden Meisjes D5
12:45 - V2
Thuis
MD5 - Woerden Meisjes D4
12:45 - V2
Uit
Meisjes E
M6E1 - Woerden Jongens 6E2
09:00 - V2
Thuis
M6E2 - Woerden Meisjes 6E3
09:00 - V2
Thuis
M6E3 - Woerden Meisjes 6E2
09:00 - V2
Uit
M6E4 - Woerden Jongens 6E1
09:00 - V2
Thuis
M8E2 - Woerden Jongens 8E1
09:00 - V3
Uit
M8E3 - Woerden Meisjes D6
12:00 - V3
Thuis
M8E4 - Woerden Meisjes 8E1
10:30 - V3
Thuis
Meisjes F
MF1 - Woerden Jongens F1
09:15 - V1
Thuis
MF2 - Woerden Meisjes F3
09:15 - V1
Thuis
MF3 - Woerden Meisjes F2
09:15 - V1
Uit
Jongens A
JA1 - Woerden Jongens B1
17:45 - V4
Thuis
JA2 - Woerden Meisjes A1
14:15 - V4
Thuis
Jongens B
JB1 - Woerden Jongens A1
17:45 - V4
Uit
JB2 - Woerden Meisjes C1
09:00 - V4
Uit
Jongens C
JC1 - Woerden Meisjes B1
16:00 - V4
Thuis
JC2 - Woerden Meisjes C4
14:45 - V1
Uit
Jongens D
JD1 - Woerden Meisjes C3
10:45 - V4
Thuis
JD2 - Woerden Meisjes D3
11:15 - V1
Uit
Jongens E
J6E1 - Woerden Meisjes 6E4
09:00 - V2
Uit
J6E2 - Woerden Meisjes 6E1
09:00 - V2
Uit
J8E1 - Woerden Meisjes 8E2
09:00 - V3
Thuis
Jongens F
JF1 - Woerden Meisjes F1
09:15 - V1
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten