Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 6 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 27 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit Meisjes 6E2 SC Muiden M6E2
08:30 Uit Jongens 6E1 Hockey Club Houten J6E2
08:30 Thuis Meisjes 6E1 MHC Fletiomare M6E2
08:30 Thuis Meisjes 6E4 HC Geldermalsen M6E1
08:45 Uit Meisjes 8E1 Hockey Club Houten M8E2

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Peter van Malenstein

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barneveld H2-O SCHC H5 14:30
Eemvallei H2-O Voordaan H12 12:10
Maarssen H5 Leerdam H1 15:00
Schaerweijde H3 Rijnvliet H3 12:50
Zwaluwen H4 Woerden H2-O 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barneveld H2 9 25 8 1 0
2 Schaerweijde H3 9 22 7 1 1
3 Eemvallei H2 9 17 5 2 2
4 Leerdam H1 9 16 5 1 3
5 Voordaan H12 9 13 4 1 4
6 SCHC H5 9 12 4 0 5
7 Rijnvliet H3 9 9 3 0 6
8 Maarssen H5 9 8 2 2 5
9 Zwaluwen H4 9 8 2 2 5
10 Woerden H2 9 7 2 1 6
11 Kampong H28 10 7 2 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov Zwaluwen Utrecht H4 14:45 uit
13 mrt Schaerweijde H3 n.n.b uit
20 mrt Hockeyclub SCHC H5 n.n.b thuis
27 mrt HC Rijnvliet H3 n.n.b uit
3 apr M.H.C. Barneveld H2 n.n.b thuis
10 apr HC Leerdam H1 n.n.b thuis
24 apr MMHC Voordaan H12 n.n.b uit
15 mei SV Kampong Hockey H28 n.n.b uit
22 mei H.C. Eemvallei H2 n.n.b thuis
29 mei MHV Maarssen H5 n.n.b uit
12 jun Zwaluwen Utrecht H4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Woerden H2-O Schaerweijde H3 2-4
Leerdam H1 Zwaluwen H4 3-1
Kampong H28 Barneveld H2-O 1-7
Voordaan H12 Maarssen H5 5-4
Rijnvliet H3 SCHC H5 4-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Barneveld H2-O Rijnvliet H3 9-1
Eemvallei H2-O Kampong H28 7-0
Zwaluwen H4 Voordaan H12 1-3
Schaerweijde H3 Leerdam H1 4-1
SCHC H5 Woerden H2-O 7-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Eemvallei H2-O Barneveld H2-O 2-4
Leerdam H1 SCHC H5 3-1
Voordaan H12 Schaerweijde H3 1-7
Kampong H28 Maarssen H5 4-2
Woerden H2-O Rijnvliet H3 2-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Barneveld H2-O Woerden H2-O 7-0
Maarssen H5 Eemvallei H2-O 3-2
Zwaluwen H4 Kampong H28 2-4
SCHC H5 Voordaan H12 1-0
Rijnvliet H3 Leerdam H1 0-4
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Voordaan H12 Rijnvliet H3 2-3
Leerdam H1 Woerden H2-O 4-2
Maarssen H5 Barneveld H2-O 2-2
Eemvallei H2-O Zwaluwen H4 3-3
Kampong H28 Schaerweijde H3 1-7
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
SCHC H5 Kampong H28 3-0
Schaerweijde H3 Eemvallei H2-O 2-2
Zwaluwen H4 Maarssen H5 2-2
Barneveld H2-O Leerdam H1 7-1
Woerden H2-O Voordaan H12 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Voordaan H12 Leerdam H1 2-2
Zwaluwen H4 Barneveld H2-O 2-12
Maarssen H5 Schaerweijde H3 2-7
Eemvallei H2-O SCHC H5 6-0
Kampong H28 Rijnvliet H3 1-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Barneveld H2-O Voordaan H12 8-0
Schaerweijde H3 Zwaluwen H4 5-0
SCHC H5 Maarssen H5 1-0
Rijnvliet H3 Eemvallei H2-O 0-6
Woerden H2-O Kampong H28 2-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Eemvallei H2-O Woerden H2-O 4-1
Maarssen H5 Rijnvliet H3 1-0
Zwaluwen H4 SCHC H5 2-1
Schaerweijde H3 Barneveld H2-O 1-3
Kampong H28 Leerdam H1 2-7
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Leerdam H1 Eemvallei H2-O 1-2
Woerden H2-O Maarssen H5 3-2
Rijnvliet H3 Zwaluwen H4 3-5
SCHC H5 Schaerweijde H3 0-7
Voordaan H12 Kampong H28 3-2

Jongste Jeugd

Jeugd

Senioren

Zoeken