Dames Veteranen A (DVA)

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Mark Ritsma
Manager Thea Threels
Aanvoerder Tanya van Asten
Aanvoerder Wietske Huizenga
Aanvoerder Eva Smit

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare D30B Woerden D30A
Gooische D30D Baarn D30A
Maarn D30A SCHC D30B
Maarssen D30B Amersfoort D30B
Soest D30A Houten D30A
Weesp D30B Naarden D30B 13:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Soest D30A 6 16 5 1 0
2 Naarden D30B 6 13 4 1 1
3 Maarssen D30B 6 12 4 0 2
4 Fletiomare D30B 6 12 4 0 2
5 Woerden D30A 6 9 2 3 1
6 Weesp D30B 6 8 2 2 2
7 Amersfoort D30B 6 8 2 2 2
8 SCHC D30B 6 6 2 0 4
9 Houten D30A 6 6 1 3 2
10 Maarn D30A 6 4 1 1 4
11 Baarn D30A 6 4 1 1 4
12 Gooische D30D 6 3 1 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov MHC Fletiomare D30B n.n.b uit
22 nov MHV Maarssen D30B n.n.b thuis
7 mrt Hockeyclub Amersfoort D30B n.n.b uit
14 mrt Hockey Club Naarden D30B n.n.b thuis
21 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D30A n.n.b uit
28 mrt Hockeyclub SCHC D30B n.n.b thuis
11 apr Hockey Club Houten D30A n.n.b uit
18 apr MHC Soest D30A n.n.b thuis
25 apr MHC Maarn D30A n.n.b uit
16 mei Gooische Hockey Club D30D n.n.b thuis
30 mei M.H.C. Weesp D30B n.n.b uit
6 jun MHC Fletiomare D30B n.n.b thuis
13 jun MHV Maarssen D30B n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Fletiomare D30B Baarn D30A 2-3
Woerden D30A Amersfoort D30B 3-1
Weesp D30B SCHC D30B 4-1
Maarn D30A Soest D30A 0-6
Maarssen D30B Naarden D30B 1-2
Gooische D30D Houten D30A 2-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Amersfoort D30B Maarn D30A 1-1
SCHC D30B Fletiomare D30B 1-5
Soest D30A Gooische D30D 4-0
Naarden D30B Woerden D30A 1-4
Baarn D30A Maarssen D30B 0-4
Houten D30A Weesp D30B 0-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Naarden D30B Amersfoort D30B 5-2
Weesp D30B Soest D30A 0-3
Maarssen D30B SCHC D30B 3-1
Woerden D30A Baarn D30A 2-2
Gooische D30D Maarn D30A 2-1
Fletiomare D30B Houten D30A 2-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Soest D30A Fletiomare D30B 2-1
Houten D30A Maarssen D30B 1-4
Baarn D30A Naarden D30B 0-1
SCHC D30B Woerden D30A 2-0
Amersfoort D30B Gooische D30D 3-0
Maarn D30A Weesp D30B 2-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Weesp D30B Gooische D30D 8-0
Maarssen D30B Soest D30A 1-4
Baarn D30A Amersfoort D30B 0-2
Naarden D30B SCHC D30B 2-1
Woerden D30A Houten D30A 1-1
Fletiomare D30B Maarn D30A 1-0
WOENSDAG 7 OKTOBER 2020
Amersfoort D30B Weesp D30B 1-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Soest D30A Woerden D30A 2-2
SCHC D30B Baarn D30A 5-0
Maarn D30A Maarssen D30B 0-3
Houten D30A Naarden D30B 0-0
Gooische D30D Fletiomare D30B 2-3