Diensten

zaterdag 23 maart 2019 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Phileine Breunesse uit Meisjes 6E3 Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Simen Duijvis uit Jongens 6E2 Bardienst 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Eva Ferrier uit Meisjes C2 Bardienst 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thomas Rijneveld uit Jongens 8E2 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Charlotte van Spanjen uit Meisjes B1 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Joris Hassing uit Jongens C2 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Esmée van der Linden uit Meisjes 8E1 Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Amber Reijnen uit Meisjes A2 Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Babette Kombrink uit Meisjes D4 Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Zara Boog uit Meisjes B4 Bardienst 
17:00 - 19:00  Jasper Tillie uit Jongens A1 Bardienst 
18:30 - 20:30  Ouders/verzorgers van Vins van der Giesen uit Jongens A2 Bardienst 
18:30 - 20:30  Ouders/verzorgers van Rosa Rijnierse uit Meisjes B6 Bardienst 
zondag 24 maart 2019 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Jasmijn Lambert uit Dames J1 Bardienst 
12:30 - 14:30  Lisette Kroneman uit Dames J1 Bardienst 
14:30 - 16:30  Fleur Bouman uit Dames 1 Bardienst 
14:30 - 16:30  Linsey Briedé uit Dames 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Roderick Oostenenk uit Heren 4 Bardienst 
16:30 - 18:30  Thierry van Veen uit Heren 4 Bardienst 
zaterdag 30 maart 2019 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Owen van Agthoven uit Jongens D1 Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Suzanne den Adel uit Meisjes D1 Bardienst 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lisa de Graaf uit Meisjes 8E1 Bardienst 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Mila Ruygt uit Meisjes F2 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Nienke de Bruijn uit Meisjes C4 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Sarah Koppers uit Meisjes 8E2 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Sophie Griffioen uit Meisjes D3 Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Lente Hollemans uit Meisjes B3 Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Amalie Snippe uit Meisjes C5 Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Gijs Nouwens uit Jongens C2 Bardienst 
zondag 31 maart 2019 
12:30 - 14:30  Fleur van Tol uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
12:30 - 14:30  Rianne Schmitz uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
14:30 - 16:30  Tim de Geus uit Heren 3 Bardienst 
14:30 - 16:30  Feike Ros uit Heren 3 Bardienst 
16:30 - 18:30  Olaf Remmerswaal uit Heren 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Thijs Kalshoven uit Heren 1 Bardienst 
zaterdag 6 april 2019 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sijm Sluijs uit Jongens F2 Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Mika Harteveld uit Jongens F1 Bardienst 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Guillaume Poissonnier uit Jongens D2 Bardienst 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Rosa Hardy uit Meisjes D4 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Amber Groot Bruinderink uit Meisjes C3 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Tijmen Meijer uit Jongens 8E2 Bardienst 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Noor Vermaas uit Meisjes C6 Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Mara Montessori uit Meisjes B4 Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Rosa Hasberg uit Meisjes B5 Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Alèsia van Breukelen uit Meisjes A3 Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Niels Hendriks uit Jongens A1 Bardienst 
18:30 - 20:30  Ouders/verzorgers van Myrthe Mur uit Meisjes B7 Bardienst 
18:30 - 20:30  Ouders/verzorgers van Naut van der Giesen uit Jongens A2 Bardienst 
zondag 7 april 2019 
10:30 - 12:30  Jan Willem van der Breggen uit Heren Veteranen VL Bardienst 
10:30 - 12:30  Jos Mossink uit Heren Veteranen VL Bardienst 
12:30 - 14:30  Ilse van 't Hoofd uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
12:30 - 14:30  Yasmin Noordberg uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
14:30 - 16:30  Stephanie Verkleij uit Dames 1 Bardienst 
14:30 - 16:30  Lotte de Jong uit Dames 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Richard Jansen uit Heren 4 Bardienst 
16:30 - 18:30  Ruben Scheel uit Heren 4 Bardienst 
zondag 14 april 2019 
10:30 - 12:30  Danique van der Does uit Dames 2 Bardienst 
10:30 - 12:30  Charlie Driessen uit Dames 2 Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Linde Schenk uit Dames J2 Bardienst 
12:30 - 14:30  Vera van Golstein uit Dames J2 Bardienst 
14:30 - 16:30  Vincent van den Heuvel uit Heren 3 Bardienst 
14:30 - 16:30  Sten Uijtewaal uit Heren 3 Bardienst 
16:30 - 18:30  Jelle Kalshoven uit Heren 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Jelle Dietz uit Heren 1 Bardienst 
zondag 12 mei 2019 
10:30 - 12:30  Werner Mulder uit Heren 4 Bardienst 
10:30 - 12:30  Thierry van Veen uit Heren 4 Bardienst 
12:30 - 14:30  Marlous Birkhoff uit Dames Veteranen A (DVA) Bardienst 
12:30 - 14:30  Tanya van Asten uit Trimmers Bardienst 
14:30 - 16:30  Joy Hadders uit Dames 1 Bardienst 
14:30 - 16:30  Hiske Huisman uit Dames 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Tim Evers uit Heren 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Bram Berk uit Heren 1 Bardienst 
zondag 19 mei 2019 
10:30 - 12:30  Stephan van Hoesel uit Heren 3 Bardienst 
10:30 - 12:30  Koen de Geus uit Heren 3 Bardienst 
12:30 - 14:30  Anneclaire van Rossum uit Dames J2 Bardienst 
12:30 - 14:30  Eline Kemper uit Dames J2 Bardienst 
14:30 - 16:30  Lotte Voorn uit Dames 2 Bardienst 
14:30 - 16:30  Akia Barhi uit Dames 2 Bardienst 
16:30 - 18:30  Thijs Kalshoven uit Heren 1 Bardienst 
16:30 - 18:30  Jelle Dietz uit Heren 1 Bardienst 
zondag 26 mei 2019 
12:30 - 14:30  Myrthe Dijksman uit Dames J2 Bardienst 
12:30 - 14:30  Hannah van Es uit Dames J2 Bardienst 
14:30 - 16:30  Femke van Dam uit Dames J1 Bardienst 
14:30 - 16:30  Marit Bruikman uit Dames J1 Bardienst