Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Mark Ritsma
Assistent trainer Luca Veenboer
Coach Mark Ritsma
Manager Babette Kooijman
Begeleider VĂ©ronique Zuyderhoudt
Aanvoerder Anneloes Lambert

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Culemborg D1 Rijnvliet D1
Doorn D1 Capelle D1
HCRB D1 Woerden D1
Krimpen D1 Montfoort D1
Leerdam D1 Vianen D1
Nieuwkoop D1 Waddinxveen D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Woerden D1 6 18 6 0 0
2 HCRB D1 6 15 5 0 1
3 Montfoort D1 6 13 4 1 1
4 Krimpen D1 6 10 3 1 2
5 Doorn D1 6 10 3 1 2
6 Capelle D1 6 9 2 3 1
7 Nieuwkoop D1 6 8 2 2 2
8 Culemborg D1 6 7 2 1 3
9 Rijnvliet D1 6 5 1 2 3
10 Leerdam D1 6 4 1 1 4
11 Waddinxveen D1 6 2 0 2 4
12 Vianen D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HCRB D1 n.n.b uit
14 mrt CMHC D1 n.n.b thuis
21 mrt Doornse Hockey Club D1 n.n.b uit
28 mrt M.H.C. Krimpen D1 n.n.b thuis
11 apr Hockeyclub Montfoort D1 n.n.b uit
18 apr HC Capelle D1 n.n.b thuis
25 apr HC Rijnvliet D1 n.n.b uit
16 mei HC Nieuwkoop D1 n.n.b thuis
30 mei MHC Vianen D1 n.n.b thuis
6 jun HC Waddinxveen D1 n.n.b uit
13 jun HC Leerdam D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Capelle D1 Doorn D1 4-0
Vianen D1 Leerdam D1 2-4
Montfoort D1 Krimpen D1 5-3
Rijnvliet D1 Culemborg D1 3-0
Woerden D1 HCRB D1 5-3
Waddinxveen D1 Nieuwkoop D1 1-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Doorn D1 Rijnvliet D1 1-1
Leerdam D1 Waddinxveen D1 2-2
Nieuwkoop D1 Montfoort D1 2-4
Krimpen D1 Capelle D1 3-3
Culemborg D1 Woerden D1 2-4
HCRB D1 Vianen D1 8-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Waddinxveen D1 HCRB D1 0-3
Leerdam D1 Nieuwkoop D1 3-5
Rijnvliet D1 Krimpen D1 1-2
Capelle D1 Montfoort D1 2-2
Vianen D1 Culemborg D1 1-6
Woerden D1 Doorn D1 10-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Doorn D1 Vianen D1 2-0
Culemborg D1 Waddinxveen D1 4-4
Nieuwkoop D1 Capelle D1 2-2
Krimpen D1 Woerden D1 2-7
HCRB D1 Leerdam D1 1-0
Montfoort D1 Rijnvliet D1 5-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Vianen D1 Krimpen D1 3-8
HCRB D1 Nieuwkoop D1 2-1
Waddinxveen D1 Doorn D1 3-4
Woerden D1 Montfoort D1 3-1
Rijnvliet D1 Capelle D1 0-1
Leerdam D1 Culemborg D1 0-3
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Nieuwkoop D1 Rijnvliet D1 1-1
Doorn D1 Leerdam D1 4-1
Montfoort D1 Vianen D1 13-1
Krimpen D1 Waddinxveen D1 5-0
Culemborg D1 HCRB D1 1-2
Capelle D1 Woerden D1 1-3